Dziś Międzynarodowy Dzień Dziecka, dlatego z tej okazji wszystkim DZIECIOM składamy najlepsze życzenia.

W ramach prezentu zapraszamy na fanpage’a naszej szkoły,
gdzie co pół godziny zaprezentujemy niespodziankę filmowa.
Zaczynamy od 8.00

Życzenia przesyłają: Nauczyciele i Pracownicy Szkoły

Z okazji Dnia Dziecka nauczyciele naszej szkoły corocznie wymyślali jakieś atrakcje dla uczniów. A to przebierali się za postacie z bajek, a to za dzieci, nie prowadzili wtedy typowych lekcji, organizowali dzień sportu. Co jednak wymyślić, kiedy w szkołach nie ma dzieci? Jaką niespodziankę im sprawić?

Każdy pedagog wie, że codzienne czytanie dzieciom przynosi ogromne korzyści w ich rozwoju, dlatego na stronie internetowej szkoły pojawiły sie krótkie filmiki nagrane przez nauczycieli. Można usłyszeć bajki o: skarpetkach, warzywach, zwierzętach i oczywiście ludziach.

Serdecznie zapraszamy do poświęcenia czasu na obejrzenie ich. Można wykorzystać wieczorem, przed zaśnięciem.

Skip to content