Rok 2020 jest wyjątkowy pod wieloma względami. W tym roku wyjątkowy będzie też XXI Rajd Wagabunda, bo impreza przeniesie się do świata wirtualnego.

XXI Rajd Wagabunda odbywa się pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Kalwaria Zebrzydowska, Dyrektora Szkoły oraz Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach. Tegoroczna edycja związana jest ściśle z obchodami 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły oraz 400. rocznicy śmierci Mikołaja Zebrzydowskiego.

Zadaniem uczniów jest rozwiązanie testu online w jak najkrótszym czasie (każdy uczeń może rozwiązać test tylko jeden raz). Zadania można rozwiązywać rodzinnie.

Zadania testowe pojawią się na stronie szkoły www.szkolabrody.pl oraz na www.facebook.com/szkolabrody w dniu 11.11.2020 r. (środa) o godzinie 9.00 i będą aktywne do godziny 18.00

Dodatkowo podczas rozwiązywania testu można wziąć udział w konkursie na najciekawsze zdjęcie – „Jak rozwiązuję test XXI Rajdu Wagabunda”. Zdjęcie należy przesłać na adres: rajdwagabunda@gmail.com wraz z załącznikami z regulaminu.

Partnerzy i sponsorzy XXI Rajdu Wagabunda

Urząd Miasta Kalwaria Zebrzydowska