Nasi uczniowie biorą udział w konkursie profilaktycznym „Wnuczek, wnuczka edukuje- Babcia, dziadek się stosuje” i zachęcają swoje Babcie i Dziadków do zapoznania się ze schematami działania przestępców metodą „na wnuczka” i „na policjanta”.

Konkurs organizowany jest przez Małopolską Policję z partnerami: Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Radiem Kraków S.A., oraz Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.
 
Celem konkursu jest dotarcie do jak największego grona odbiorców – seniorów, narażonych na bezduszne działania oszustów, przez których niejednokrotnie tracą dorobek całego życia.
 
Rysunki wykonały uczennice: Lilianna z klasy 3, Marta z klasy 2 i Klaudia z klasy 2.
WNUCZEK, WNUCZKA EDUKUJE-BABCIA DZIADEK SIĘ STOSUJE

Dorota Węgrecka – Wójcik

Kategorie: Sukcesy

Skip to content