• Kangur 2020

wynik bardzo dobry:

Gabriela Katzer klasa 6 a

wyróżnienie:

Szymon Jaglarz klasa 3 a

Adrian Firek klasa 3 b

Urszula Sarkowicz klasa 4

Karol Florek klasa 5

Zofia Janiczak klasa 5

Jakub Lenik klasa 7

Karol Niechaj klasa 8

  • Kangur 2019

wynik bardzo dobry:

Jakub Lenik klasa 6

wyróżnienie:

Emilia Hojka klasa 2

Julia Cieciak klasa 3

Zofia Janiczak klasa 4

Gabriela Katzer klasa 5 a

Karol Niechaj klasa 7

Gabriela Pawlikowska klasa 7

  • Kangur 2018

wynik bardzo dobry:

Gabriela Katzer klasa 4 a

wyróżnienie:

Urszula Sarkowicz klasa 2

Zuzanna Wyka klasa 2

Zofia Janiczak klasa 3

Karol Florek klasa 3

Michał Lelek klasa 4 b

Jakub Lenik klasa 5

Joanna Pławny klasa III gimnazjum

  • Kangur 2017

wynik bardzo dobry:

Jakub Lenik klasa 4

wyróżnienie:

Karol Florek klasa 2

Zofia Janiczak klasa 2

Anastazja Krawczyk klasa 4

Wiktoria Turczyńska klasa 4

  • Kangur 2015

wyróżnienie:

Jakub Lenik klasa 2

Anastazja Krawczyk klasa 2

Wiktoria Turczyńska klasa 2

Justyna Sarkowicz klasa 5

Jakub Pawlikowski klasa 5

Jan Chyczyński klasa I gimnazjum

Anna Sarkowicz klasa I gimnazjum

Kacper Kania klasa II gimnazjum

  • Kangur 2014

wynik dobry:

Justyna Sarkowicz klasa 4

Kacper Kania klasa I gimnazjum

  • Kangur 2012

wyróżnienie:

Justyna Sarkowicz klasa 2

Jakub Pawlikowski klasa 2

Michał Linhardt klasa 2

Kacper Kania klasa 5

Izabela Kasprzyk klasa 6

  • Kangur 2011

 Laureat – I lokata:

Kacper Kania klasa 4, nagroda: wycieczka “Tropikalna przygoda w Berlinie”

wyróżnienie:

Dominik Brózda klasa I gimnazjum

Mikołaj Chyczyński klasa III gimnazjum

  • Kangur 2010

wynik bardzo dobry:

Aneta Ożóg klasa II

wyróżnienie:

Kacper Kania klasa 3

Dominik Brózda klasa 6

Mikołaj Chyczyński klasa II gimnazjum

  • Kangur 2009

wynik bardzo dobry:

Kacper Kania klasa 2

wyróżnienie:

Filip Sarkowicz klasa 3

Jan Zajda klasa 3

Dominik Brózda klasa 5

Dawid Bystroń klasa 5

Jakub Longa klasa III gimnazjum

  • Kangur 2008

wynik bardzo dobry:

Filip Sarkowicz klasa 2

Jan Zajda klasa 2

  • Kangur 2006

wyróżnienie:

Andrzej Karelus klasa I gimnazjum

Marcin Hordziej klasa II gimnazjum