• Kangur 2021
wyróżnienie:

Zofia Janiczak, klasa VI
Karol Florek, klasa VI
Jakub Lenik, klasa VIII
 
  • Kangur 2020

wynik bardzo dobry:

Gabriela Katzer, klasa 6 a

wyróżnienie:

Szymon Jaglarz, klasa 3 a

Adrian Firek, klasa 3 b

Urszula Sarkowicz, klasa 4

Karol Florek, klasa 5

Zofia Janiczak, klasa 5

Jakub Lenik, klasa 7

Karol Niechaj, klasa 8

  • Kangur 2019

wynik bardzo dobry:

Jakub Lenik, klasa 6

wyróżnienie:

Emilia Hojka, klasa 2

Julia Cieciak, klasa 3

Zofia Janiczak, klasa 4

Gabriela Katzer, klasa 5 a

Karol Niechaj, klasa 7

Gabriela Pawlikowska, klasa 7

  • Kangur 2018

wynik bardzo dobry:

Gabriela Katzer, klasa 4 a

wyróżnienie:

Urszula Sarkowicz, klasa 2

Zuzanna Wyka, klasa 2

Zofia Janiczak, klasa 3

Karol Florek, klasa 3

Michał Lelek, klasa 4 b

Jakub Lenik, klasa 5

Joanna Pławny, klasa III gimnazjum

  • Kangur 2017

wynik bardzo dobry:

Jakub Lenik, klasa 4

wyróżnienie:

Karol Florek, klasa 2

Zofia Janiczak, klasa 2

Anastazja Krawczyk, klasa 4

Wiktoria Turczyńska, klasa 4

  • Kangur 2015

wyróżnienie:

Jakub Lenik, klasa 2

Anastazja Krawczyk, klasa 2

Wiktoria Turczyńska, klasa 2

Justyna Sarkowicz, klasa 5

Jakub Pawlikowski, klasa 5

Jan Chyczyński, klasa I gimnazjum

Anna Sarkowicz, klasa I gimnazjum

Kacper Kania, klasa II gimnazjum

  • Kangur 2014

wynik dobry:

Justyna Sarkowicz, klasa 4

Kacper Kania, klasa I gimnazjum

  • Kangur 2012

wyróżnienie:

Justyna Sarkowicz, klasa 2

Jakub Pawlikowski, klasa 2

Michał Linhardt, klasa 2

Kacper Kania, klasa 5

Izabela Kasprzyk, klasa 6

  • Kangur 2011

 Laureat – I lokata:

Kacper Kania, klasa 4, nagroda: wycieczka “Tropikalna przygoda w Berlinie”

wyróżnienie:

Dominik Brózda, klasa I gimnazjum

Mikołaj Chyczyński, klasa III gimnazjum

  • Kangur 2010

wynik bardzo dobry:

Aneta Ożóg, klasa II

wyróżnienie:

Kacper Kania, klasa 3

Dominik Brózda, klasa 6

Mikołaj Chyczyński, klasa II gimnazjum

  • Kangur 2009

wynik bardzo dobry:

Kacper Kania, klasa 2

wyróżnienie:

Filip Sarkowicz, klasa 3

Jan Zajda, klasa 3

Dominik Brózda, klasa 5

Dawid Bystroń, klasa 5

Jakub Longa, klasa III gimnazjum

  • Kangur 2008

wynik bardzo dobry:

Filip Sarkowicz, klasa 2

Jan Zajda, klasa 2

  • Kangur 2006

wyróżnienie:

Andrzej Karelus, klasa I gimnazjum

Marcin Hordziej, klasa II gimnazjum

Skip to content